Dział media o nas to miejsce, w którym zostały zebrane w jednym miejscu wszystkie materiały ( filmy, wpisy, artykuły ) na temat produktów marki Airwheel w polskich mediach.

TVN Turbo Nowy Gadżet – Airwheel C5 6.11.2016r

Kolejny raz na antenie programy TVN gościł nasz produkt, tym razem testowano Multimedialny Kask Sportowy Airwheel C5 !
TTV – TESTERZY Airwheel A3 14.09.2016

Program Testerzy to drugi w Polskiej telewizji najpopularniejszy program w którym testowane są różnego rodzaju „gadżety” i urządzenia elektryczne. Największe wrażenie na ekipie telewizyjnej zrobił nasz skuter Airwheel A3.
Kuba Klawiter – Małe Pojazdy Elektryczne #1 14.08.2016

Kuba Klawiter to najlepszy Polski specjalisty w branży technologicznych nowości, który z wyjątkowym poczuciem humory lecz zarazem bardzo rzetelnie testuje to co ciekawego na świecie się pojawia. Zapraszamy na test modelu M3 !
TVN – Mam talent – W poszukiwaniu talentów na Airwheelu S3 10.10.2016

Do jazdy na Airwheelu talentu nie trzeba, ale jak pokazują Panowie Prokop i Hołownia do poszukiwania talentów jest idealny. :) Jak radzili sobie prowadzący ten słynny program na naszych urządzeniach ?
TVN TURBO – Nowy Gadżet – Airwheel Z3 15.05.2016r.

Model Z3 to jedno z najpopularniejszych urządzeń naszej firmy na świecie. Lekkie, małe i bardzo praktyczne. Jak wypada w testach programu Nowy Gadżet ? Zobaczcie sami.
TVN TURBO – Nowy Gadżet

W 4 serii programu „Nowy gadżet” przetestowany został Airwheel X6 (dzisiejszy X8). Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.
Newsweek Polska

W tygodniku Newsweek Polska 13-19.03.2017r. Znajdziecie artykuł na temat topowych rowerów ze wspomaganiem elektrycznym. Wśród 5 najciekawszych propozycji na polskim rynku znalazły się aż dwie naszej firmy a mianowicie Airwheel R5 oraz E6 !!
MAGAZYN CKM

W czerwcu 2015 roku w magazynie CKM ukazał się bardzo obszerny artykuł na temat Airwheela X8, którego sprawność przetestował między innymi Pan Czesław Mozil.
Magazyn LOGO

We wrzęsniowym numerze Magazynu LOGO w ponad 100 tysiącach egzemplarzy ukazał się artykuł na temat naszego najpopularniejszego produktu jakim jest Model X8.
Radio ESKA

Firma Airwheel Poland w dniach 7-8 Listopada 2015 zorganizowała Test Day w Łódzkiej Manufakturze. Oprócz wielu testów naszej imprezie towarzyszyły lokalne media między innymi Miasto Łódź czy Radio Eska.Radiowej relacji niestety nie udało nam się nagrać lecz zapowiedz wydarzenia prezentowała się następująco
TVP 1

Dzień 21.10.2015 – był dniem powrotu do przeszłości słynnego filmu Roberta Zemeckisa. Na Antenie TVP 1 porównano oczekiwania i wizję przyszłości z lat 90 do dzisiejszej rzeczywistości. Jako urządzenie XXI uznano właśnie Airwheela :)
Metro

Nasze urządzenia przedstawione zostały na jednych z największych targów rowerowych w Europie Bike-Expo 2015. Nasze urządzenia nie umknęły mediom. A Airwheel X8 został przedstawiony przez redakcję metra jako „Najbardziej odjazdowy gadżet tych targów”