Autoryzacja

Firma Airwheel Poland S.C. jest certyfikowanym dystrybutorem i serwisem pojazdów marki Airwheel w Polsce, dokładamy wszelki starań by proces reklamacji, wymiany czy zwrotu towaru był jak najwygodniejszy i jak najszybszy dla naszych klientów.

gwarancja airwheel

Przed zakupem urządzenia prosimy o sprawdzenie jego pochodzenia. Bezpieczne zakupy oryginalnych urządzeń można przeprowadzić zarówno u nas jak i naszych partnerów handlowych, których lista dostępna jest tutaj ( „Gdzie kupić” ).

Informacje o użytkowaniu i gwarancji

Pojazdy Airwheel nie wymagają wymiany oleju, regularnych przeglądów oraz wypełniania karty gwarancyjnej. Do obowiązków użytkownika należy systematyczne ładowanie akumulatora, kontrolowanie ciśnienia w oponach, użytkowanie tylko w odpowiednich warunkach atmosferycznych.

Podczas niskich temperatur wydajność akumulatora maleje – jednak jest to efekt chwilowy. Spoglądając na statystyki awarii Airwheela na całym świecie, jedynie 1% użytkowników w ciągu roku (2015-2016) korzystała z usług pogwarancyjnych.

Procedura Gwarancyjna

  • W przypadku wady produktu czy usterki nabywca zobowiązany jest dokonać zgłoszenia gwarancyjnego poprzez formularz online znajdujący się tutaj: airwheel.pl/content/50-zglos-usterke

Informacje szczegółowe

  • Towar musi być zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport do serwisu. Najlepiej w oryginalny karton.
  • Zgłaszany towar powinien być kompletny, włączając w to akcesoria mające wpływ na funkcjonalność sprzętu lub mogące być jedną z przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu.
  • W powyższym zgłoszeniu należy określić tryb reklamacji, z jakiego chcesz skorzystać - gwarancja lub niezgodność towaru z umową.
  • W przypadku zgłoszenia tytułem gwarancji, wymagane jest dołączenie kserokopii faktury lub paragonu, oryginalnej karty gwarancyjnej (jeśli produkt taką posiada) oraz szczegółowego opisu usterki, wraz z informacją o okolicznościach jej występowania.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji zarówno mailowo jak i telefonicznie:
serwis@airwheel.pl
tel. + 48 515 252 443