Bezprzewodowe ładowanie samochodu elektrycznego od BMW!W XXI wieku mamy bezprzewodowe ładowanie naszych smartpone, na taki sam pomysł wpadł koncern BMW. Jako pierwszy producent samochodów BMW zaprezentowało swój pierwszy, bezprzewodowy system ładowania samochodów elektrycznych.

Stań i naładuj się!

Bezprzewodowe ładowanie samochodu elektrycznego od BMW!

Jak dowiedzieliśmy się, system bezprzewodowego ładowania samochodów ma trafić do oferty jeszcze w 2018 roku, lecz dokładnej daty nie znamy. Jak naładować taki samochód elektryczny bezprzewodowo? Sprawa będzie tak naprawdę bardzo prosta! Wystarczy, że podjedziemy nad matę do bezprzewodowego ładowania, tak by maska naszego samochodu była nad matą. Dodatkowym atutem będzie specjalny system 3D View, który pomoże kierowcy ustawić idealnie samochód nad ładowarką.

Bezprzewodowe ładowanie samochodu elektrycznego od BMW!

Szybkie ładowanie?

Mata do bezprzewodowego ładowania BMW ma mieć moc 3,2 Kw, a to wystarczy, aby naładować akumulatory w BMW 530e iPerformance w około 4 godziny, długo? Może i tak! Lecz jest mały "smaczek". BMW posiada system Digital CHarging Service, czyli inteligentny system ładowania, który rozpoczyna ładowanie samochodu w godzinach, kiedy prąd jest najtańszy!

Zostaw komentarz

* Imię/nick:
* E-mail: Nie publikowany)
   Strona WWW: (Adres strony z http://)
* Komentarz:
Wpisz kod