Autonomiczny autobus dla uczniówZapewnie wiele z was jest rodzicami i nie jeden raz musieliście wcześniej wstać i odwieźć dzieci do szkoły? Niedług może się to zmienić, dzięki firmie Volkswagen! Firma rok temu przedstawiła projekt w pełni autonomicznego pojazdu elektrycznego o ciekawej nazwie Sedric.

Sedric School Bus

Jak zapewnia nas koncern Volkswagen, pojazd Sedric będzie pierwszym autobusem szkolnym, który zawiezie wszystkich uczniów do szkoły bez udziału kierowcy.

Wygodny transport uczniów

Autobus elektryczny ma mieć specjalne miejsce do przechowywania plecaków, duże wygodne dwuosobowe kanapy oraz ekran OLED, który będzie zapewniał rozrywkę uczniom podczas podróż do szkoły i do domu.

Serdic school bus

Ciekawa sylwetka

Pojazd będzie posiadał bardzo charaktertystyczną sylwetkę z żółto-czarnym nadwoziem ze stylizowanym graffiti. Użytkownik za pomocą przycisku typu "OneButton" będzie mógł przywołać autobus, który dowiezie go do miejsca docelowego.

Serdic school bus

Podsumowanie

Autobus szkolny od VW na pewno będzie bardzo pomocnym pojazdem elektrycznym, który pomoże uczniom dojechać bez przeszkód do szkoły oraz domu. Wyjątkowy design będzie podkreślał unikalność tego pojazdu na naszych drogach. Lecz tutaj nasuwa się pytanie, czy na pewno jest nam potrzebny taki pojazd w XXI wieku? Na to pytanie ciężko odpowiedzieć, lecz na pewno część rodziców mogłaby odpocząć.

Serdic school bus

Zostaw komentarz

* Imię/nick:
* E-mail: Nie publikowany)
   Strona WWW: (Adres strony z http://)
* Komentarz:
Wpisz kod