Unicykl - Airwheel Q5

Nowy produkt

Airwheel Q5 - najnowszy model dostępny w sklepach firmy Airwheel Poland. Ciekawy design, mocna bateria 170Wh to przewaga modelu Q5. Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poniżej.

Dostępne kolory: Zielony, niebieski

Więcej szczegółów

Towar dostępny

2 999,00 zł


Instrukcja obsługi
Oceń 
2017-04-20

Solidna konstrukcja

Q5 - po pierwsze trochę drogie urządzenie, nie wiem skąd ta różnica cena. Cena na poziomie 3 tys byla by bardziej odpowiednia.

Kółko oczywiście bez zastrzeżeń, jakość wykonania na 5 z plusem, bardzo ładne i estetyczne, akumulator dobry. Ma oczywiście wady oprócz ceny waga

  Oceń 
  2017-01-26

  7/10

  Jazda wcale nie jest taka łatwa jak by się każdemy mogło zdawać. Pomimo dwóch kółek, trzeba się cały czas poruszać. Nie da sie stać w miejscu na urządzaniu. Jest też trochę za ciężki, akumulator również mógłby staraczać na więcej kilometrów. Na + bez wątpienia bardzo mocny silnik, nie ma problemów z żadnym podjazdem. No i generalnie jakość wykonania bardzo dobra.

   Oceń 
   2017-01-12

   Ocena

   Chyba jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem. 55lat na karku a jednak można korzystać z tak ciekawych rozwiązań. Świetne jakościowo, łatwe w nauce. Polecam poprosić serwis o zdjęcie sygnału ostrzegającego o przekroczeniu prędkości.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Unicykl - Airwheel Q5

    Unicykl - Airwheel Q5

    Airwheel Q5 - najnowszy model dostępny w sklepach firmy Airwheel Poland. Ciekawy design, mocna bateria 170Wh to przewaga modelu Q5. Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poniżej.

    Dostępne kolory: Zielony, niebieski
    n

    Airwheel Q5

    To wysokiej wydajności pojazd elektryczny wyposażony w oryginalną baterię Li-ion Sony, której żywotność sięga do 1800 cykli ładowania. Q5 to pojazd, którym swobodnie dojedziemy do miejsca pracy czy szkoły omijając korki i rezygnując z komunikacji miejskiej.

    Stabilność

    Q5 posiada dwa koła, które gwarantują lepszą stabilność, dzięki czemu utrzymanie równowagi nie stanowi problemu. Zastosowanie takiego rozwiązania znacznie ułatwia proces nauki i samą jazdę na elektrycznym skuterze.

    Airwheel Q5

    Design

    Airwheel Q5 zrobi wrażenie również na tych, który cenią sobie nie tylko jakość, kompaktowość i funkcjonalność, ale również walory estetyczne. Model ten wyposażony został w ochronne obicia dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, które można zmieniać wedle upodobania.    Ładowanie, bateria, silnik

    Czas potrzebny do naładowania akumulatora o pojemności 170Wh wynosi 120min. Stopień naładowania baterii pokazują diody znajdujące są na górze urządzenia.

    Airwheel Q5

    Mała waga i wymiary

    Jedną z głównych zalet poruszania się na pojazdach elektrycznych tego typu jest ich mała waga. Airwheel Q3 waży 11,4kg dzięki czemu po dojechaniu do docelowego miejsca możemy wziąć go do ręki i wnieść do biura, szkoły czy domu, a następnie odłożyć w miejscu, w którym nikomu nie będzie przeszkadzał.

    Bezpieczeństwo

    Q5 posiada dwa zabezpieczenia chroniące nas przed zbyt odważną jazdą. Przy przekroczeniu 12 km/h włącza się delikatny alarm informujący o osiągnięciu tej prędkości. Przy 16km/h urządzenie zaczyna delikatnie zwalniać. Przy prędkości 18km/h Airwheel nie pozwoli nam na dalsze przyspieszanie.

    Airwheel Q5

    Airwheel Q5 - parametry techniczne

    Rozmiar
    530mm*373mm*185mm
    Waga urządzenia
    11,5kg
    Rozmiar (złożony)
    -
    Max. ciężar
    120kg
    Rozmiar opony
    14"
    Max. prędkość
    ~18km/h
    Napięcie ładowania
    AC220V 50-60Hz
    Max. wzniesienie
    ~15°
    Czas ładowania
    120 minut
    Temperatura pracy
    -10°C~40°C
    Akumulator
    170 Wh
    Port USB
    -
    Zasięg
    Do 16km
    ZAPYTAJ O PRODUKT
    1

    Raty 0% w Credit Agricole Bank Polska S.A.

    Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole Bank Polska S.A.

    Wybierz produkt który Cię interesuje gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole Bank Polska S.A.

    Wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową

    przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego

    potwierdź zawacie umowy kodem z SMS

    umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail a sklep zacznei realizować Twoje zamówienie

    Airwheel Poland S.C. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług

    Raty 0% w Santader Consumer Bank S.A

    Wybierając raty w sklepie internetowym AirwheelPoland decyzję kredytowa otrzymasz nawet w 10 minut!

    Złóż zamówienie

    W procesie zamawiania wybierz opcję "Kup na raty z Santander Consumer Bank"

    Wypełnij wniosek

    Wypełnij wniosek kredytowy i poczekaj na decyzję banku o przyznaniu kredytu.

    Odbierz zamówienie

    Po potwierdzeniu wniosku przez bank towar zostanie wysłany

    Produkty powiązane

    a