Unicykl - Airwheel Q3

Q3 - black

Nowy produkt

Model Q3 - Monocykl wyposażony w dwa koła. O wiele stabilniejszy i łatwiejszy w utrzymaniu równowagi. Modele z serii Q to świetna alternatywa dla osób martwiących się o swoje możliwości sprawnościowe.

Więcej szczegółów

2 850,00 zł


Instrukcja obsługi

Napisz opinię

Unicykl - Airwheel Q3

Unicykl - Airwheel Q3

Model Q3 - Monocykl wyposażony w dwa koła. O wiele stabilniejszy i łatwiejszy w utrzymaniu równowagi. Modele z serii Q to świetna alternatywa dla osób martwiących się o swoje możliwości sprawnościowe.
n

Airwheel Q3

Model Q3 to większa stabilność, bardzo mocny silnik oraz solidna konstrukcja. Bliźniacze koła o średnicy 360mm napędzane są silnikiem o dużej mocy. Największym atutem Airwheela serii Q jest zdecydowanie łatwość nauki jazdy.Podstawowe parametry

Dwukołowiec napędzany jest silnikiem elektrycznym o mocy 800W. W połączeniu z solidną konstrukcją sprawia, że urządzenie jest dostępne niemal dla każdego, niezależnie od wagi czy wzrostu. W modelu Q3 zastosowano akumulator litowo-jonowy o pojemności 130Wh. Czas ładowania wynosi 90min.

Łatwa nauka jazdy

Wystarczy pochylić się, a urządzenie zacznie się rozpędzać, skręcanie odbywa się poprzez ruchy nogami. Użytkownicy o wiele szybciej potrafią opanować jazdę na modelach z serii Q, ze względu na dwa koła równoległe do siebie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób nieczujących się na siłach, aby zakupić jednokołowca, ale chcieliby korzystać z tego typu rozwiązania.

Airwheel X3 nauka jazdy

Najlepsza jakość

Airwheel serii Q to także wysoka jakość oraz zaskakująca technologia. Q3 posiada certyfikat Un-test 38.8. Pojazd poprawnie przeszedł testy wibracyjne, krótkiego zwarcia, uderzenia, wstrząsu czy przeładowania, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkownikowi.

Airwheel Q3 - parametry techniczne

Rozmiar
518mm*408mm*200mm
Waga urządzenia
11,5kg
Rozmiar (złożony)
-
Max. ciężar
120kg
Rozmiar opony
14"
Max. prędkość
~18km/h
Napięcie ładowania
AC220V 50-60Hz
Max. wzniesienie
~15°
Czas ładowania
90 minut
Temperatura pracy
-10°C~40°C
Akumulator
130 Wh
Port USB
-
Zasięg
Do 13km
ZAPYTAJ O PRODUKT
1

Raty 0% w Santader Consumer Bank S.A

Wybierając raty w sklepie internetowym AirwheelPoland decyzję kredytowa otrzymasz nawet w 10 minut!

Złóż zamówienie

W procesie zamawiania wybierz opcję "Kup na raty z Santander Consumer Bank"

Wypełnij wniosek

Wypełnij wniosek kredytowy i poczekaj na decyzję banku o przyznaniu kredytu.

Odbierz zamówienie

Po potwierdzeniu wniosku przez bank towar zostanie wysłany

Produkty powiązane

a