Segway terenowy - Airwheel S5

S5

Nowy produkt

Terenowy Segway - Airwheel S5, większa moc, terenowe opony, solidne wykonanie. Ten terenowy Segway świetnie porusza się po trudnych terenach i przeznaczony jest do ciężkiej pracy.
 

Więcej szczegółów

Towar dostępny

9 900,00 zł


Instrukcja obsługi
Oceń 
2017-06-01

Polecam

Kupiliśmy do firmy 4 takie urządzenia i na prawdę polecamy! Chłopaki z ochrony dzięki airwheel s5 szybciej docierają na miejsca oraz bardzo sprawnie idzie im patrolowanie obiektów. Aktualnie myślimy nad zakupem dodatkowych dwóch urządzeń dla pozostałych ochroniarzy

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Segway terenowy - Airwheel S5

  Segway terenowy - Airwheel S5

  Terenowy Segway - Airwheel S5, większa moc, terenowe opony, solidne wykonanie. Ten terenowy Segway świetnie porusza się po trudnych terenach i przeznaczony jest do ciężkiej pracy.
   
  n

  Airwheel S5

  Airwheel S5 został stworzony do trudnych warunków pracy. Terenowy Segway amerykańskiego producenta Airwheel Technology wyposażony został w wiele rozwiązań, dzięki którym możemy bezpiecznie oraz bardzo praktycznie użytkować swojego Segway'a.

  Najnowocześniejszy pojazd z rodziny Segway

  Jazda na pojeździe Airwheeel S5 opiera się na balansie ciała, tego typu urządzenia są dostępne na rynku od kilku lat, jednak S5 to produkt, w którym przy zachowaniu rozsądnej ceny zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania zarówno te technologiczne jak i czysto praktyczne.

  Jazda w każdych warunkach

  Segway S5 to pojazd, którego zastosowanie nie kończy się na równej nawierzchni. Pojazd ten doskonale radzi sobie na plażach, nierównych drogach czy drogach nieutwardzonych. Wszystko to za sprawą połączenia solidnej konstrukcji, mocnych silników i dużych 16-calowych kół z głębokim bieżnikiem.

  Airwheel S3 - bez kierwonicy

  Wzmocniona konstrukcja

  Airwheel S5 został wyposażony w jednolitą aluminiową kierownicę oraz dodatkowe stelaże dzięki, którym pojazd uniknie ewentualnych uszkodzeń.  Wysoki prześwit

  Zjazd z krawężnika, przejazd przez próg zwalniający czy poruszanie się w wąskich miejscach nie stanowi dla modelu S5 żadnego problemu.

  Airwheel S5 - terenowy segway wysoki koła

  Akumulator SONY o pojemności 640Wh

  W modelu S5 został zastosowany niezwykle wydajny akumulator od firmy Sony. Pozwala on na przejechanie przez użytkownika o wadze 90 kg  do 40km.

  Duży wyświetlacz LED

  Duży wyświetlacz pozwoli nam zobaczyć m.in z jaką prędkością jedziemy, poziom naładowania baterii, czy też ile już kilometrów przejechaliśmy.

  Segway Airwheel S5 - wyswietlacz

  Zabezpieczenia programowe

  Airwheel S3 nie pozwoli by stało Ci się coś złego. Podczas gwałtownego przyspieszania automatycznie zacznie delikatnie hamować, gdy zbliżysz się do maksymalnej prędkości dowiesz się o tym specjalnym sygnałem dźwiękowym. Jeśli zapomnisz o naładowaniu akumulatora w ostatnich minutach jazdy, pojazd zacznie delikatnie zwalniać aż zatrzyma się do zera.

  Łatwy w transportowaniu

  Składana i odkręcana kierownica pozwala nam na przetransportowanie naszego Segway'a S5 w bagażniku naszego samochodu.

  Airwheel S3 segway

  Bezszczotkowe silniki o mocy 1000W

  W skuterze elektrycznym S5 zastosowane zostały 2 silniki bezszczotkowe o mocy 1000W. Dzięki tak dużej mocy urządzenie bez problemu poradzi sobie ze stromymi podjazdami.

  Airwheel S5 - parametry techniczne

  Rozmiar
  1130*650*660mm
  Waga urządzenia
  34kg
  Rozmiar (złożony)
  -
  Max. ciężar
  140kg
  Rozmiar opony
  16"
  Max. prędkość
  ~16km/h
  Napięcie ładowania
  AC220V 50-60Hz
  Max. wzniesienie
  ~15°
  Czas ładowania
  240 minut
  Temperatura pracy
  -10°C~40°C
  Akumulator
  680 Wh
  Port USB
  -
  Zasięg
  Do 40km
  ZAPYTAJ O PRODUKT
  1

  Raty 0% w Santader Consumer Bank S.A

  Wybierając raty w sklepie internetowym AirwheelPoland decyzję kredytowa otrzymasz nawet w 10 minut!

  Złóż zamówienie

  W procesie zamawiania wybierz opcję "Kup na raty z Santander Consumer Bank"

  Wypełnij wniosek

  Wypełnij wniosek kredytowy i poczekaj na decyzję banku o przyznaniu kredytu.

  Odbierz zamówienie

  Po potwierdzeniu wniosku przez bank towar zostanie wysłany

  Produkty powiązane

  a