Skuter elektryczny - Airwheel A3

Nowy produkt

Nadchodzi era nowego konceptu pojazdów elektrycznych. Airwheel A3 to skuter elektryczny, który poradzi sobie w każdych warunkach. Dzięki równoległemu rozstawieniu kół przejedzie przez krawężnik, dziurę czy swobodnie poradzi sobie w terenie.

Więcej szczegółów

6 699,00 zł

Oceń 
2017-04-20

.

Zaczynając od minusów. Koła w konstrukcja są stosunkowo blisko siebie, podczas jazdy lepiej unikać gwałtownych skrętów przy prędkości maksymalnej, potrafi to wyrzucić użytkownika ze skutera, prędkość maksymalna dostosowana do poruszania się w mieście wsród ludzi. Czy to dobrze czy nie zależy kto co oczekuje dla mnie mimo wszystko troche mało.

Na plus zdecydowanie to, że jest bardzo wygodnie i bez najmniejszych kłopotów można jechać nawet 1km/h co przy zwiedzaniu dużych miast w zatłoczonych alejkach jest świetną sprawą.

Z praktycznego punktu widzenia pojazd dla osob starszych serdecznie polecam.

  Oceń 
  2017-01-09

  Airwheel A3

  A3 Duży zasięg, dojeżdżam nim do pracy 20km, wygodny, intuicyjny no i piekielnie drogi.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Skuter elektryczny - Airwheel A3

   Skuter elektryczny - Airwheel A3

   Nadchodzi era nowego konceptu pojazdów elektrycznych. Airwheel A3 to skuter elektryczny, który poradzi sobie w każdych warunkach. Dzięki równoległemu rozstawieniu kół przejedzie przez krawężnik, dziurę czy swobodnie poradzi sobie w terenie.

   n

   Airwheel A3

   Elektryczny skuter z wbudowanymi dwoma żyroskopami, które gwarantują bezpieczną oraz stabilną jazdę. Skuter do spokojnego i swobodnego porusza się i zwiedzania. Poznaj Airwheel'a A3!

   Usiądź, pochyl się i podążaj w każdym kierunku!

   Niezwykle nowoczesny środek transportu z siedzeniem. Kolejny zaskakujący model prezentujący całkowicie odmienną serię. Od dziś możesz wybrać wygodę jaką zagwarantuje Ci z pewnością model A3.

   Sterowanie

   Sterowanie urządzeniem odbywa się poprzez balans ciała. Przechylając się do przodu napędzamy urządzenie, prostując się zwalniamy. Skręcanie odbywa się poprzez ruchy kierownicą w płaszczyźnie horyzontalnej.

   Skuter elektryczny Airwheel A3

   Skórzany amortyzowany fotel

   Ergonomiczne siodełko V-shape oferuje wygodę nawet przy długich podróżach. Dodatkowo w modelu A3 zastosowana tylną amortyzacje.   Wszystkie niezbędne informacje na wyświetlaczu

   Airwheel A3 posiada wbudowany wyświetlacz w kierownicy, na którym użytkownik może obserwować prędkość z jaką się porusza, pokonany dystans, stan baterii oraz temperaturę otoczenia. Kolejno dwa piloty służące do obsługi urządzenia.

   wyświetlacz - Airwheel A3 skuter elektryczny

   Airwheel App

   Za pomocą wbudowanego chipu w urządzeniu istnieje możliwość połączenia się z aplikacją mobilną na smartfonie. Cała wizualizacja wyświetlacza może zostać w łatwy sposób przeniesiona do aplikacji. Aplikacja daje możliwość śledzenia pokonanej trasy czy też lokalizacji urządzenia.

   Zasięg i parametry

   Skuter elektryczny A3 został wyposażony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 540Wh, co zapewnia zasięg na poziomie 30km - 35km na jednym ładowaniu.  Maksymalna prędkość osiągana przez ten skuter elektryczny to 18km/h.

   Airwheel A3 - skuter elektryczny żyroskopowy

   Lekka i wytrzymała rama

   Wykonana z odlewu aluminiowo-magnezowego, polerowana, odporna na zarysowania obudowa w tonacji biało-pomarańczowej jest lekka i wysoce wytrzymała.

   Elektroniczny hamulec, światła 

   Specjalnie zaprojektowany pomocniczy hamulec w stylu hamulca ręcznego. Umiejscowiony został w lewej części kierownicy, tuż obok wyświetlacza. Łatwo dostępny powoduje, że ruchem jednego palca można wyhamować urządzenie.

   Dla bezpieczeństwa i wygody w nocy skuter został wyposażony w światło przednie o mocy 200 lumenów oraz czerwone światło hamowania i kierunkowskazy.

   Airwheel A3 - skuter elektryczny żyroskopowy

   Airwheel A3 - parametry techniczne

   Rozmiar
   1134*720*438mm
   Waga urządzenia
   34kg
   Rozmiar (złożony)
   -
   Max. ciężar
   120kg
   Rozmiar opony
   16"
   Max. prędkość
   ~17km/h
   Napięcie ładowania
   AC220V 50-60Hz
   Max. wzniesienie
   ~15°
   Czas ładowania
   180 minut
   Temperatura pracy
   -10°C~40°C
   Akumulator
   528 Wh
   Port USB
   -
   Zasięg
   Do 35km
   ZAPYTAJ O PRODUKT
   1

   Raty 0% w Credit Agricole Bank Polska S.A.

   Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole Bank Polska S.A.

   Wybierz produkt który Cię interesuje gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole Bank Polska S.A.

   Wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową

   przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego

   potwierdź zawacie umowy kodem z SMS

   umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail a sklep zacznei realizować Twoje zamówienie

   Airwheel Poland S.C. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług

   Raty 0% w Santader Consumer Bank S.A

   Wybierając raty w sklepie internetowym AirwheelPoland decyzję kredytowa otrzymasz nawet w 10 minut!

   Złóż zamówienie

   W procesie zamawiania wybierz opcję "Kup na raty z Santander Consumer Bank"

   Wypełnij wniosek

   Wypełnij wniosek kredytowy i poczekaj na decyzję banku o przyznaniu kredytu.

   Odbierz zamówienie

   Po potwierdzeniu wniosku przez bank towar zostanie wysłany

   a