background
Z pasji do elektromobilności!
taki jest nasz team mobi.pl

Mobi.pl Powstała z Pasji do elektromobilności

Jesteśmy polską firmą stworzoną przez pasjonatów elektromobilności. Nasz zespół składa się z młodych ludzi, dla których nowe technologie oraz ekologia to motor napędowy do działania i tworzenia nowych produktów.

Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla szerokiego grona odbiorców o różnych potrzebach.

Chcemy, aby produkty z naszej oferty towarzyszyły klientom, którzy nam zaufali każdego dnia, wspierając ich w dojeździe do pracy, relaksie w parku czy też poprzez produkty medyczne ułatwiały codzienne czynności.

Mobi zespół elektromobilności

Dlatego wciąż poszukujemy nowych dróg rozwoju, na bieżąco testujemy nowe urządzenia i podążamy za nieustannie zmieniającym się rynkiem! Działalność naszej firmy to nie tylko sprzedaż, również istotny jest dla nas serwis!

Dlaczego? Ponieważ wszystkie naprawy realizowane są na miejscu przez wykwalifikowanych techników. A nasi dystrybutorzy, nieustannie szkolą się, aby w każdym miejscu Polski, profesjonalnie móc realizować naprawy naszych sprzętów.

Rozpowszechnianie małych elektrycznych pojazdów

Zastosowanie nowych technologii, baterii litowo-jonowych w naszych produktach sprawiło, że pojazdy takie jak hulajnogi elektryczne czy wózki inwalidzkie elektryczne stały się lekkie wygodne i bardzo praktyczne w użytkowaniu.

Wiele lat dynamicznego rozwoju pozwoliło nam na wprowadzenie na rynek kilkunastu tysięcy e-pojazdów, stworzenie marek własnych takich jak Techlife, Tibo, Medilife i redystrybucję wielu innych marek premium oraz stworzenie jednego z najlepszych w Europie centrów serwisowych małych e-pojazdów!

Misja mobi

Rozpowszechnianie małych elektrycznych pojazdów zarówno w Polsce jak i całej Europie. Oferowanie najlepszej jakości oraz innowacyjnych produktów w segmencie e-mobilności. Najlepsza możliwa opieka nad użytkownikiem zarówno przed zakupem jak i w trakcie użytkowania naszych e-pojazdów.

Kilka słów o serwisie

Nasza wizja

Zbudowanie silnej polskiej organizacji z największym udziałem na rynku polskim i kluczowym na rynku europejskim w branży małej elektromobilności. Firma oparta na profesjonalizmie w sprzedaży, kompetencji w serwisie, odwadze w marketingu oraz innowacyjności w dziale R&D.

Sprawdź nasze marki

Nasz serwis

Mobi to także - Jedno z najlepszych centrów serwisowych małych pojazdów elektrycznych w Europie.

  • hulajnogi elektryczne i małe pojazdy
  • wózki i przystawki inwalidzkie elektryczne
  • Akumulatory litowo-jonowe
  • Naprawy elektroniczne - sterowniki, silniki, kontrolery, przetwornice
  • Naprawy mechaniczne - amortyzatory, hamulce, opony
  • Naprawa akumulatorów - Diagnostyka

Prezentacja w domu

Oferujemy wszystkim pacjentom darmową prezentację przez naszego przedstawiciela handlowego w wybranym miejscu.

  • Wybierz wózek inwalidzki elektryczny
  • Wypełnij formularz na stronie
  • Umów się z naszym przedstawicielem
  • Przedstawiciel przyjedzie i zaprezentuje pojazd

Formularz zgłoszeniowy

*Prosimy wypełnić formularz